Úvod

Aktuálně z jídelny

21. listopadu 2023
VÝSTRAŽNÁ STÁVKA

Všichni zaměstnanci školní jídelny se připojují k výstražné stávce, kterou vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství.

Doba trvání stávky je celodenní. 27. 11. 2023 bude školní jídelna uzavřena, nebudeme vařit.

Důvod stávky:
Nesouhlas se snižováním pracovních míst nepedagogických pracovníků, aby platy nepedagogických pracovníků neklesly, ale aby se postupně zvyšovaly, aby z prostředků na platy nebyly uhrazovány dávky v nemoci. Aby byli nepedagogičtí pracovníci považováni za plnohodnotnou a důležitou součást školského systému.

Všichni strávníci budou mít tento den automaticky oběd odhlášen a peníze budou převedeny na další stravovací období.

Děkujeme za pochopení, děláme to hlavně proto, aby měl i v dalších letech pro vaše děti kdo vařit (celý kolektiv školní jídelny).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. září 2023
UPOZORNĚNÍ

Změna telefonního čísla do kanceláře školní jídelny.

Nové telefonní číslo je: 720 822 624

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. června 2023
PŘIJÍMÁME NOVÉ ŽÁDOSTI - OBĚDY PRO DĚTI od nadace WOMEN FOR WOMEN - na nový školní rok 2023/2024

Do projektu se mohou zapojit jak ti, co již byli do projektu zařazeni v loňském školním roce, tak i noví žáci. Rodiče (zákonní zástupci) se musí osobně dostavit do kanceláře školní jídelny (7:00 - 10:30, 11:30 - 14:00) a vyplnit přihlášku na nový školní rok 2023/2024. 

OBĚDY PRO DĚTI od nadace WOMEN FOR WOMEN
Školní jídelna Nám. E. Beneše Varnsdorf je zapojena do projektu OBĚDY PRO DĚTI od nadace WOMEN for WOMEN, která hradí obědy dětem ve školní jídelně, jejichž rodiče (zákonní zástupci) jsou nebo se dostali do tíživé finanční situace. Dále také pro samoživitelky, samoživitelé nebo ostatním, kterým by tento projekt pomohl. Pokud chcete tuto pomoc využít, obracejte se na nás (Školní jídelnu) nebo na své třídní učitele, kteří vám předají další informace.
Tento projekt je pouze po základní školy a nižší stupeň gymnázií (prima - kvarta).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------